czwartek, 31 grudnia 2009

Wszystkiego naj!!!

Kochani, życzę wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pieniędzy i oczywiście MIŁOŚCI w nadchodzącym roku. Pamiętajcie, że wasze marzenia, a przynajmniej większość napewno się spełni. Jeśli idziecie na zabawy, do koleżanki, cioci czy na imprezę do swojego miasta to życzę udanej zabawy. Ci co siedzą w domu: nie matwcie się, też może być fajnie. Włącznie muzykę albo tv i wyobraźcie sobie, że jesteście na najlepszej imprezie świata. Ja będę bawić się w Łodzi ze znajomymi. Może zobaczycie mnie w telewizji :P
Pozdrawiam i do zobacznia w 2010 roku.
Całuski dla wszystkich.
QVEN = Marysia
:*

wtorek, 15 grudnia 2009

Jest LE

Jest już nowe LE.

sobota, 5 grudnia 2009

Kopiara

Ostatnio są sprzeczki kto od kogo kopiuje LuvinCherrys od Agaci998 czy Agacia998 od LuvinCherrys.
Użytkowniczka 00Doda00 na swoim blogu napisała już notkę na ten temat. Doda zebrała dowody, że to Krystian jest orginałem. Jednak to niektórym nie wystarcza. Więc postanowiłam pokazać wam jeszcze jeden. A mianowicie kluby Agaci i Krystiana.
Najpierw pokażę klub LuvinCherrys
A tu klub Agaci998
Zobacznie nazwę, czy nie podobna? Uczestników u Krystiana jest dużo u Agaci z tego co wiem 5.
Przeczytajcie prezentację. Porównajcie.
Teraz mówię do tych którzy oskarżali Luvina:
Nadal sądzicie, że to on kopiuje?

ps. Żeby lepiej widzieć kliknij na obrazek.
Link do apartamentu Krystiana
Link do apartamentu Agaty

czwartek, 19 listopada 2009

Proszę...


Mam do was ogromną pośbę. A właciwie jeśli chcecie, żeby 1 stardollar dziennie powrócił to pomóżcie. Wystarczy, że zagłosujecie 5/5 na scenery Lucasa.Poland Redner us 1 sd!
Głosujcie ze wszystkich kont, a może się udać, bo chodzi o to aby sceneria zajęła I miejsce w sceneriach.
Oto link do niej

niedziela, 15 listopada 2009

Wywiady

Chętnie przeprowadzę wywiad z każdym chętnym wywiad. Nie musisz być ss, nie musisz robić ślicznych sceneri. Wystarczy, że się zgłosisz. Zrobiłam już wywiad z Milly_Mi.
Teraz wywiady będę robiła jeszcze bardziej profesjonalnie. Pytania i zdjęcia tak jak zawsze przyśle wcześniej niż w dniu wywiadu

Nowy wygląd bloga.

Odświeżyłam wygląd bloga i dodatkowo dodałam kilka gadżetów. M.in. iPhona i licznik odwiedzin.


Dodałam też rozszerzony opis mojej skromnej osoby.

Na razie do odtwarzacza muzyki wgrałam kilka piosenek, tak na próbę. Serdecznie wam polecam Zama Zama.

Zachęcam was do czytania mojego bloga.

poniedziałek, 9 listopada 2009

DIY czyli zrób to sam.

Ostatnio zaobaczyłam reklamę lalki DIYany. Czy będzie nowa kolekcja ze sklepu DIY, ja bym bardzo chciała.

Nowa kolekcja

Jest już świąteczna kolekcja Kohl's.


środa, 28 października 2009

Nowy Styled Outfits.

Jest nowy Styled Outfits, nawet fajny. Oto link to niego w magazynie.
Styled Outfits

Ceny jak widać możliwe.

Biżuteria

Jest dostępna biżuteria ze sklepu Baby Phat. Oto link do niej
Nie trzba być ss do prawie całej kolekcji, do jednych kolczyków trzeba być ss.

wtorek, 27 października 2009

Prezent z LPS de Game

Przyszła sukienka z LPS de Game. Ten kto zapisał się do klubu powinien ją otrzymać.

Będzie w torbie z logo tego klubu.

sobota, 24 października 2009

Masz?Sprzedasz?

W tej notce pokażę wam co bym chciała mieć w skojej szafie na stardoll.

1. Shiny Diamond Bag

2. Tulle Tube Dress - Bisou
3. HB Swimsuit.
4. Stones T-shirt - Stardoll
5. Elizabeth and James - Belinda dress
6. DNKY- Black Flannel Jacket

7. Ballon Skirt - Voile
8. Knitted Top - Stardoll
9. HB Teal Blue Dress
10. Rare dragon dress
11. Hb sweatr - RIO

Jeśli masz te rzeczy, to napisz do mnie. Chętnie je odkupię. A może ty czegoś szukasz napisz w komentarzu pod tą notką lub na e-mail qven.stardoll@gmail.com
więcej inormacji podam w następnej notce.

ps. Jeśli masz te paski to też chętnie je odkupię.
Pasek ten na samym dole już mam.


EDIT: będę przekreślać nazwy rzeczy które już posiadam.

Wyprzedaż

W starplazie rozpoczęła się wyprzedaż. Może admini chcą ratować twarze, bo wszystko ostatnio jest takie drogie.

piątek, 23 października 2009

Mój projekt.

Jest dość banalny, ale mi się podoba. Piszcie w "krzkach" co o nim myślicie.
W serducha :P

środa, 21 października 2009

Nowy sklep

W starplazie powstał nowy sklep "Tingeling Hallowen Cautre"- jest to sklep z ciuszkami na Hallowen.


Przypominam święto to jest obchodzone 31 pażdziernika.

wtorek, 20 października 2009

Hb- listopad


Mnie szczególnie nic nie przypało do gustu, ale może coś kupię np. spódnicę.

Kopiara?

Malgosia245


 


Kladia97



Gratuluje Kladi talentu, bo sama bym nie zrobiła takiego czegoś, ale czy nie mogłaby wymyślić czegoś orginalnego, bo od razu mówię Malgosia zrobiła to duzo lepiej.

ps. Ta notka miała być wklejona wcześniej, więc zdjęcia były robione jeszcz we wrześniu.

wtorek, 13 października 2009

Darmówki-prezenty.

Wystarczy wejść na bramkę unblockmyspace.com i zalogować się na stardoll, alby otrzymać prezenty od Dzwoneczka - przeźroczyste skrzydełka i telewizor.

piątek, 2 października 2009

Języka polska być trudna.

O co chodzi? Dostałam zaproszenie od Domy 109. Było puste więc weszłam zobaczyć dlaczego nie ma nawet ''Hej" lub "Hi". Okazało się, że Doma jest polką więc moją prezentację zrozumieć mogła, ale jak ktoś nie ma czasu na taki mały pokaz kultury jakim jest przeczytanie prezentacji i napisanie zwykłego cześć w zaproszeniu to trudno.
A to prezentacja Domy, gdyby ktoś miał wątpliwości mój pisze się przez "ó".

orange008

Koniecznie wejdźcie na jej profil, przeczytajcie prezentacje i poglądajcie pokoje. Zwłaszcza na samej górze po prawo.

środa, 16 września 2009

Menager w klubie Frou.

Przykro mi Luvin (Krystianie) inaczej nie mogłam wstawić tego obrazka. Przepraszam.
Wiem, że słabo widać, ale cos mi się popsuło.
Naprawdę cię przepraszam!

wtorek, 15 września 2009

Dostałam zaproszenie od Kundelek.



Czyżby powrócił „Kundelek”, wszyscy pamiętamy ile z tego powodu było kłopotów.

sobota, 22 sierpnia 2009
















Na pewno znacie już Milly_Mi
Jest to redaktorka magazynu „Fiocco”. Jest bardzo miła i zgodziła odpowiedzieć mi na kilka pytań.
A oto wywiad:
-Cześć Milly dzięki, że zgodziłaś się na wywiad.
-Cześć nie ma za co dziękować.
- Więc zaczynamy. Właściwie skąd pomysł na magazyn, przecież były już „Sezaam” i „New Look”?
- Pomysł na magazyn tak naprawdę nie wziął się z tego, że pozazdrościłam reszcie magazynów sławy i nie chciałam być gorsza. Pomysł na magazyn o Stardollu powstał już dawno w mojej głowie, jeszcze przed pierwszym wydaniem Sezaamu. Niestety brak czasu nie pozwolił mi na tak szybkie prowadzenie go do świata Stardolla.
- A co zdecydowało, że jednak powstanie?
- Co zadecydowało ? Cóż... pewnie to, że posiadam photoshopa, umiejętności graficzne i mnóstwo wolnego czasu. Uwielbiam tworzyć grafikę, zwłaszcza dla ludzi (nie dla siebie) dlatego postanowiłam stworzyć nowy magazyn. Raziła mnie też grafika pozostałych, na siłę próbujących wbić się do świata sław Stardolla magazynów (oczywiście nie mówię tu o takich magazynach jak Sezaam). (pierwszy numer ukazał się 20 czerwca przypomnienie redakcja bloga)
- Nie boisz się, magazyn nie będzie czytany? Jest już ich tyle…
- Na pewno na początku każdemu magazynowi jest ciężko, ja jednak myślę, że wykonałam kawał porządnej roboty i szybko zdobyłam czytelników m.in. dzięki porządnej grafice (nie pragnę sławy i nie mam parcia na szkło jak niektórzy tworzący marne stardollowe gazetki z beznadziejną grafiką). Nie mówię tu oczywiście, że jestem mistrzem photoshopa, mimo wszystko uważam, iż dobrze sobie radzę z tym programem ;DD Mam wielką nadzieję, że mój magazyn kiedyś dorówna np. Sezaamowi nie tyle pod względem popularności co przyciąganiu czytelników naprawdę wspaniałymi artykułami spod pióra (czy może klawiatury) Salamandry.
- Nie dawno wzięłaś udział w polskiej edycji Project Runway w której wygrała MAALINKA. Zaszłaś do finałowej trójki, byłaś bardzo zła, że nie wygrałaś?
- Cóż, byłam nieco zawiedziona tym, że nie zdołałam zająć pierwszego miejsca - mimo wszystko cieszę się, że zaszłam tak daleko i spróbowałam swoich sił w tak ciekawym konkursie jakim jest Project Runway. Jestem zadowolona ze swoich prac, ponieważ nigdy wcześniej nie tworzyłam strojów z takich właśnie elementów i jak widać całkiem nieźle mi wyszło ^^ Także bardzo się cieszę i myślę, że osoba która wygrała faktycznie na to zasługiwała.
- Bardzo Ci dziękuję za rozmowę i życzę wielu sukcesów na Stardoll.
- Również dziękuję za rozmowę i serdecznie pozdrawiam.


piątek, 21 sierpnia 2009

Klub

Skasowałam klub CHARCHMED. Nie będę składać wyjaśnień.

Kluby

O matko dziś odeczłam z 131 klubów! Do wielu zapisywałam się bo ktoś mnie o to prosił itp.
W jednym tkoś wysłał ostatniego posta 15 miesięcy temu!!!
Jeśli w moich klubach nikt nie będzie się udzielał to je usunę.

poniedziałek, 17 sierpnia 2009

Nowość

Pojawiła się nowa gra za którą można zgarnąć stardollary.

Nazywa się Math Challenge i kto umie matmą na poziomie 1 klasy Szkoły podstawowej ten sobie z nią poradzi.

środa, 12 sierpnia 2009

Ubrania

Kto nie kupił nie płacze. Kiedyś darmówka, teraz trzeba zapłacić 8 sd.

wtorek, 11 sierpnia 2009

Nowa rzecz


Można uszyć nową sukienkę w StarDesing, kosztuje 5sd i nie trzeba być ss.

piątek, 7 sierpnia 2009

Nowa darmówka

Wchodzimy na myproxy.ca wpisujemy w okienko stardoll.com i tam jako wybór dnia jest manekin- Hurmanika.

niedziela, 2 sierpnia 2009

A to szok!

Milly i Becky na Catwalku!

Zobaczcie sami!

sobota, 1 sierpnia 2009

Nowa darmówka


Jest to gitara z filmu Bandslam. Aby ją otrzymać należy wejść przez angielską bramkę goproxing.com na stardoll, a następnie do magazynu i do kina.

środa, 29 lipca 2009

Aliens in the attic


Nowy klub

Powstał nowy klub Ashley Tisdaly, wchodzimy na myproxy.com wpisujemy w białe okienko stardoll.com, tam się logujemy i wchodzimy do klubów. Tam jest reklama klikamy i zapisujemy się do klubu.

środa, 22 lipca 2009

Nowa darmówka


Oczywiście dla USA, więc otrzymujemy ją jedynie poprzez amerykańską bramkę, na przykład proxyeye.com

wtorek, 21 lipca 2009

Nowa seria


Projektuję teraz nową serię. ,,Królowa"

Znalazłam

Znalazłam te wspaniałe butki, ale za luksus się płaci 60 sd. :P

niedziela, 19 lipca 2009

BUTY PILNIE POSZUKIWANE!


Jeśli macie Suede Boots (najlepiej jasne) i chcecie ja sprzedać, zgłoście się do mnie.

piątek, 10 lipca 2009

Przepraszm

Byłam na wakcjach na Rodos, niestety nie miałam netu. Teraz wchodzę i ... żadnych postów. Naprawdę nie wiem co się stało.