czwartek, 31 grudnia 2009

Wszystkiego naj!!!

Kochani, życzę wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pieniędzy i oczywiście MIŁOŚCI w nadchodzącym roku. Pamiętajcie, że wasze marzenia, a przynajmniej większość napewno się spełni. Jeśli idziecie na zabawy, do koleżanki, cioci czy na imprezę do swojego miasta to życzę udanej zabawy. Ci co siedzą w domu: nie matwcie się, też może być fajnie. Włącznie muzykę albo tv i wyobraźcie sobie, że jesteście na najlepszej imprezie świata. Ja będę bawić się w Łodzi ze znajomymi. Może zobaczycie mnie w telewizji :P
Pozdrawiam i do zobacznia w 2010 roku.
Całuski dla wszystkich.
QVEN = Marysia
:*

Brak komentarzy: