czwartek, 31 grudnia 2009

Wszystkiego naj!!!

Kochani, życzę wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pieniędzy i oczywiście MIŁOŚCI w nadchodzącym roku. Pamiętajcie, że wasze marzenia, a przynajmniej większość napewno się spełni. Jeśli idziecie na zabawy, do koleżanki, cioci czy na imprezę do swojego miasta to życzę udanej zabawy. Ci co siedzą w domu: nie matwcie się, też może być fajnie. Włącznie muzykę albo tv i wyobraźcie sobie, że jesteście na najlepszej imprezie świata. Ja będę bawić się w Łodzi ze znajomymi. Może zobaczycie mnie w telewizji :P
Pozdrawiam i do zobacznia w 2010 roku.
Całuski dla wszystkich.
QVEN = Marysia
:*

wtorek, 15 grudnia 2009

Jest LE

Jest już nowe LE.

sobota, 5 grudnia 2009

Kopiara

Ostatnio są sprzeczki kto od kogo kopiuje LuvinCherrys od Agaci998 czy Agacia998 od LuvinCherrys.
Użytkowniczka 00Doda00 na swoim blogu napisała już notkę na ten temat. Doda zebrała dowody, że to Krystian jest orginałem. Jednak to niektórym nie wystarcza. Więc postanowiłam pokazać wam jeszcze jeden. A mianowicie kluby Agaci i Krystiana.
Najpierw pokażę klub LuvinCherrys
A tu klub Agaci998
Zobacznie nazwę, czy nie podobna? Uczestników u Krystiana jest dużo u Agaci z tego co wiem 5.
Przeczytajcie prezentację. Porównajcie.
Teraz mówię do tych którzy oskarżali Luvina:
Nadal sądzicie, że to on kopiuje?

ps. Żeby lepiej widzieć kliknij na obrazek.
Link do apartamentu Krystiana
Link do apartamentu Agaty