środa, 16 września 2009

Menager w klubie Frou.

Przykro mi Luvin (Krystianie) inaczej nie mogłam wstawić tego obrazka. Przepraszam.
Wiem, że słabo widać, ale cos mi się popsuło.
Naprawdę cię przepraszam!

wtorek, 15 września 2009

Dostałam zaproszenie od Kundelek.



Czyżby powrócił „Kundelek”, wszyscy pamiętamy ile z tego powodu było kłopotów.