piątek, 29 stycznia 2010

Metamorfoza Callie.Stardoll

Znudził mi się wygląd Callie. Tyle czasu wygląda tak samo. Postanowiłam zrobić 2 mini-metamorfozy.
Callie przed metamorfozą.

Callie po metamorfozie nr 1.

Callie po metamorfozie nr 2.

I jak? Mnie się nawet podoba. Powiedzcie co myślicie.

niedziela, 17 stycznia 2010

Ocena apartamentu Anusi1609

Anusia1609 poprosiła mnie o ocenę apartamentu.
Ocena apartamentu: 8/10
Brakuje mi czegoś, ale ogólnie ładnie wygląda.


Ubiór: Ładnie wszystko współgra, zmieniałambym buty na delikatniejsze. Rajtuzy nie są potrzebne. Dlatego stawiam 7/10.


Pomysł na mebel: lustro fajnie wygląda, ciekawie i przyjemnie. 9/10


Makijaż: Ogólnie mógłby być lepszy. Są dwa kolory, nie "przenikają" się. Za dużo białego za mało fioletu.  Kolczyki wiszą na włosach. I kolor włosów nadaje starego wyglądu. Pieprzyk jest w moim ulubionym miejscu, pod okiem (ale ja wolę jak jest pod drugim okiem) Na zachętę 5/10

sobota, 9 stycznia 2010

Konkursy z nagrodami.

Mamy już 2010 rok, dlatego postanowiłam zrobić kilka konkursów. (prace konkursowe przysyłacie na e-mail qven.stardoll@gmail.com)


1. Kartka z pamiętnika stardolowiczki.- konkurs polega na tym, że: opisujecie kilka dni z pobytu na stardolu np. piszecie o ubraniach, cenach, fajnych i miłych osobach oraz o tych niemiłych. Przewidywana nagroda -10sd za pierwsze miejsce i umieszczenie pracy na blogu, wyróżnione prace też umieszczę na blogu.

2. „Stylista to przymnie nic”- robicie 3-4 metamorfoz (ubiór, makijaż) dolka dowolna, zapisujecie krótkie wnioski (jak było przed, jak jest po), robicie zdjęcie, albo cokolwiek innego i przysyłacie je na e-mail. Nagroda główna jest zależna od liczby uczestników ( im więcej chętnych tym wyższa nagroda) Oraz wystawienie pracy na blogu. Jeśli prace będą ładne, to wyróżnione metamorfozy zamieszczę na blogu.

3. „Kreatywność i pomysłowość to moje cechy”- konkurs wieloetapowy, będą zadania, np. zrobić scenery na jakiś temat, ubrać albo uczesać lalkę na jakąś okazję itp. Im więcej uczestników tym wyższa nagroda. ( Nagroda max. 90-100 sd) Jest miejsce 2 i 3, oraz kilka miejsc wyróżnienia. Więcej informacji , jeśli zgłosi się przynajmniej 16 osób w klubie.

4. „Umiem pisać”- konkurs wieloetapowy, nie związany ze stardoll. Opowiadania na różne tematy. Tematów będzie kilka do wyboru i będą raczej proste. Nagroda za I miejsce 15-20 sd. Najlepsze prace po każdym etapie zamieszczę na blogu.

5. „Jestem jak”- o konkursie więcej opowiem, tylko muszę się zapytać kogoś czy taki konkurs może być.

6. „Projektantka/projektant mody”- konkurs podobny do tego co był na stardoll. Na e-mail przysyłacie swoje projekty ciuchów. Komisja złożona z kilku osób ( jeśli będziecie się zgłaszać to tego konkursu to powiem kto będzie w komisji) wybierze 4 najlepsze projekty. Tematyką projektów jest karnawał. Jedna osoba może wysłać max. 3 projekty, wszystkie mają być w jednym e-mailu. Im więcej chętnych tym nagroda wyższa.

7. „Looklet.com”- wchodzimy na http://looklet.com/ (nie musicie się rejestrować), ubieracie jakoś modelkę (jak się zgłosicie to powiem jaka tematyka) robicie zdjęcie i przysyłacie mi najfajniej ubraną modelkę opublikuję. Nagroda 15 sd.



Zgłaszajcie się w komentarzach. Zgłoszenie ma wyglądać tak:
Zgłaszam się do konkursu ... (podajcie numer konkursu). Nick na stardoll.
ps. Jeśli macie blog to też możecie podać.

Zgłaszajcie się tylko pod tą notką.
Serdecznie zapraszam.

Qven