Ocena apartamentu: 8/10
Brakuje mi czegoś, ale ogólnie ładnie wygląda.
Ubiór: Ładnie wszystko współgra, zmieniałambym buty na delikatniejsze. Rajtuzy nie są potrzebne. Dlatego stawiam 7/10.
Pomysł na mebel: lustro fajnie wygląda, ciekawie i przyjemnie. 9/10
Makijaż: Ogólnie mógłby być lepszy. Są dwa kolory, nie "przenikają" się. Za dużo białego za mało fioletu. Kolczyki wiszą na włosach. I kolor włosów nadaje starego wyglądu. Pieprzyk jest w moim ulubionym miejscu, pod okiem (ale ja wolę jak jest pod drugim okiem) Na zachętę 5/10






1 komentarz:
Zrobisz mi ocenkę? Jak będzie gotowa to napisz na konto MUWINA
Prześlij komentarz