1. Kartka z pamiętnika stardolowiczki.- konkurs polega na tym, że: opisujecie kilka dni z pobytu na stardolu np. piszecie o ubraniach, cenach, fajnych i miłych osobach oraz o tych niemiłych. Przewidywana nagroda -10sd za pierwsze miejsce i umieszczenie pracy na blogu, wyróżnione prace też umieszczę na blogu.
2. „Stylista to przymnie nic”- robicie 3-4 metamorfoz (ubiór, makijaż) dolka dowolna, zapisujecie krótkie wnioski (jak było przed, jak jest po), robicie zdjęcie, albo cokolwiek innego i przysyłacie je na e-mail. Nagroda główna jest zależna od liczby uczestników ( im więcej chętnych tym wyższa nagroda) Oraz wystawienie pracy na blogu. Jeśli prace będą ładne, to wyróżnione metamorfozy zamieszczę na blogu.
3. „Kreatywność i pomysłowość to moje cechy”- konkurs wieloetapowy, będą zadania, np. zrobić scenery na jakiś temat, ubrać albo uczesać lalkę na jakąś okazję itp. Im więcej uczestników tym wyższa nagroda. ( Nagroda max. 90-100 sd) Jest miejsce 2 i 3, oraz kilka miejsc wyróżnienia. Więcej informacji , jeśli zgłosi się przynajmniej 16 osób w klubie.
4. „Umiem pisać”- konkurs wieloetapowy, nie związany ze stardoll. Opowiadania na różne tematy. Tematów będzie kilka do wyboru i będą raczej proste. Nagroda za I miejsce 15-20 sd. Najlepsze prace po każdym etapie zamieszczę na blogu.
5. „Jestem jak”- o konkursie więcej opowiem, tylko muszę się zapytać kogoś czy taki konkurs może być.
6. „Projektantka/projektant mody”- konkurs podobny do tego co był na stardoll. Na e-mail przysyłacie swoje projekty ciuchów. Komisja złożona z kilku osób ( jeśli będziecie się zgłaszać to tego konkursu to powiem kto będzie w komisji) wybierze 4 najlepsze projekty. Tematyką projektów jest karnawał. Jedna osoba może wysłać max. 3 projekty, wszystkie mają być w jednym e-mailu. Im więcej chętnych tym nagroda wyższa.
7. „Looklet.com”- wchodzimy na http://looklet.com/ (nie musicie się rejestrować), ubieracie jakoś modelkę (jak się zgłosicie to powiem jaka tematyka) robicie zdjęcie i przysyłacie mi najfajniej ubraną modelkę opublikuję. Nagroda 15 sd.
Zgłaszajcie się w komentarzach. Zgłoszenie ma wyglądać tak:
Zgłaszam się do konkursu ... (podajcie numer konkursu). Nick na stardoll.
ps. Jeśli macie blog to też możecie podać.
Zgłaszajcie się tylko pod tą notką.
Serdecznie zapraszam.
Qven


3 komentarze:
zglaszam sie do konkursu nr 6 oraz 3.moj nick to misskejti20 i mam pytanie kiedy beda informacje na temat 3
a i link do bloga to www.ciekawy stardoll.blogspot.com
Zgłaszam się do konkursu nr 7. Mój nick na stardoll to Ola6952 i mail to ola6952@o2.pl wyśle ci 3 zdjęcia.:)
Prześlij komentarz