środa, 16 września 2009

Menager w klubie Frou.

Przykro mi Luvin (Krystianie) inaczej nie mogłam wstawić tego obrazka. Przepraszam.
Wiem, że słabo widać, ale cos mi się popsuło.
Naprawdę cię przepraszam!

Brak komentarzy: