Odświeżyłam wygląd bloga i dodatkowo dodałam kilka gadżetów. M.in. iPhona i licznik odwiedzin.
Dodałam też rozszerzony opis mojej skromnej osoby.
Na razie do odtwarzacza muzyki wgrałam kilka piosenek, tak na próbę. Serdecznie wam polecam Zama Zama.
Zachęcam was do czytania mojego bloga.
niedziela, 15 listopada 2009
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz