niedziela, 15 listopada 2009

Nowy wygląd bloga.

Odświeżyłam wygląd bloga i dodatkowo dodałam kilka gadżetów. M.in. iPhona i licznik odwiedzin.


Dodałam też rozszerzony opis mojej skromnej osoby.

Na razie do odtwarzacza muzyki wgrałam kilka piosenek, tak na próbę. Serdecznie wam polecam Zama Zama.

Zachęcam was do czytania mojego bloga.

Brak komentarzy: