poniedziałek, 9 listopada 2009

DIY czyli zrób to sam.

Ostatnio zaobaczyłam reklamę lalki DIYany. Czy będzie nowa kolekcja ze sklepu DIY, ja bym bardzo chciała.

Brak komentarzy: