Kladia97
Gratuluje Kladi talentu, bo sama bym nie zrobiła takiego czegoś, ale czy nie mogłaby wymyślić czegoś orginalnego, bo od razu mówię Malgosia zrobiła to duzo lepiej.
ps. Ta notka miała być wklejona wcześniej, więc zdjęcia były robione jeszcz we wrześniu.




3 komentarze:
ymm oko na bluzce i już "kopiara". Niee. ja dziękuję jak takei coś nazywasz kopiowaniem too...
prawie identyczną bluzke taką filoetową małgosi ma daria_ja
Hmm .
Kopiarstwoo ? .
Wiesz nie tylko ja taką bluzkę zrobiłam .
Więc sorry.
Chciałam spróbować .
Prześlij komentarz