wtorek, 20 października 2009

Kopiara?

Malgosia245


 


Kladia97



Gratuluje Kladi talentu, bo sama bym nie zrobiła takiego czegoś, ale czy nie mogłaby wymyślić czegoś orginalnego, bo od razu mówię Malgosia zrobiła to duzo lepiej.

ps. Ta notka miała być wklejona wcześniej, więc zdjęcia były robione jeszcz we wrześniu.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

ymm oko na bluzce i już "kopiara". Niee. ja dziękuję jak takei coś nazywasz kopiowaniem too...

Fioletowa xD pisze...

prawie identyczną bluzke taką filoetową małgosi ma daria_ja

stardollowy-swiat pisze...

Hmm .
Kopiarstwoo ? .
Wiesz nie tylko ja taką bluzkę zrobiłam .
Więc sorry.
Chciałam spróbować .