Jeśli masz te rzeczy, to napisz do mnie. Chętnie je odkupię. A może ty czegoś szukasz napisz w komentarzu pod tą notką lub na e-mail qven.stardoll@gmail.com
więcej inormacji podam w następnej notce.
ps. Jeśli masz te paski to też chętnie je odkupię.
Pasek ten na samym dole już mam.
Pasek ten na samym dole już mam.
EDIT: będę przekreślać nazwy rzeczy które już posiadam.










.png)



4 komentarze:
Mam :) Nr. 1.
Mogę sprzedać za 3, z prowizją za 4.
Pasuję?
Eiskaa
a ile dałabyś maksymalnie za Elizabeth and James - Belinda dress??
mój nick na sd to : Kocia2208
Balon skirt Voile
mam ją wejdz na konto Patka24xD i dodaj do znajomych to po tem ci ja sprzedam
ja szukam butów szarych kozazków hogl jak masz pisz na hanah-cyrus na STARDOLL
Prześlij komentarz