piątek, 2 października 2009

Języka polska być trudna.

O co chodzi? Dostałam zaproszenie od Domy 109. Było puste więc weszłam zobaczyć dlaczego nie ma nawet ''Hej" lub "Hi". Okazało się, że Doma jest polką więc moją prezentację zrozumieć mogła, ale jak ktoś nie ma czasu na taki mały pokaz kultury jakim jest przeczytanie prezentacji i napisanie zwykłego cześć w zaproszeniu to trudno.
A to prezentacja Domy, gdyby ktoś miał wątpliwości mój pisze się przez "ó".

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

hahaha;) Pozdrawiam Paam007
Zajrzyj przy okazji na mój blog.
www.paam-stardoll.blog.onet.pl

Anonimowy pisze...

O jeżuniu xD

Anonimowy pisze...

Oooo LOOOL x100000