O co chodzi? Dostałam zaproszenie od Domy 109. Było puste więc weszłam zobaczyć dlaczego nie ma nawet ''Hej" lub "Hi". Okazało się, że Doma jest polką więc moją prezentację zrozumieć mogła, ale jak ktoś nie ma czasu na taki mały pokaz kultury jakim jest przeczytanie prezentacji i napisanie zwykłego cześć w zaproszeniu to trudno.
A to prezentacja Domy, gdyby ktoś miał wątpliwości mój pisze się przez "ó".


3 komentarze:
hahaha;) Pozdrawiam Paam007
Zajrzyj przy okazji na mój blog.
www.paam-stardoll.blog.onet.pl
O jeżuniu xD
Oooo LOOOL x100000
Prześlij komentarz