


Na pewno znacie już Milly_Mi
Jest to redaktorka magazynu „Fiocco”. Jest bardzo miła i zgodziła odpowiedzieć mi na kilka pytań.
A oto wywiad:
-Cześć Milly dzięki, że zgodziłaś się na wywiad.

-Cześć nie ma za co dziękować.
- Więc zaczynamy. Właściwie skąd pomysł na magazyn, przecież były już „Sezaam” i „New Look”?
- Pomysł na magazyn tak naprawdę nie wziął się z tego, że pozazdrościłam reszcie magazynów sławy i nie chciałam być gorsza. Pomysł na magazyn o Stardollu powstał już dawno w mojej głowie, jeszcze przed pierwszym wydaniem Sezaamu. Niestety brak czasu nie pozwolił mi na tak szybkie prowadzenie go do świata Stardolla.
- A co zdecydowało, że jednak powstanie?
- Co zadecydowało ? Cóż... pewnie to, że posiadam photoshopa, umiejętności graficzne i mnóstwo wolnego czasu. Uwielbiam tworzyć grafikę, zwłaszcza dla ludzi (nie dla siebie) dlatego postanowiłam stworzyć nowy magazyn. Raziła mnie też grafika pozostałych, na siłę próbujących wbić się do świata sław Stardolla magazynów (oczywiście nie mówię tu o takich magazynach jak Sezaam). (pierwszy numer ukazał się 20 czerwca przypomnienie redakcja bloga)
- Nie boisz się, magazyn nie będzie czytany? Jest już ich tyle…
- Na pewno na początku każdemu magazynowi jest ciężko, ja jednak myślę, że wykonałam kawał porządnej roboty i szybko zdobyłam czytelników m.in. dzięki porządnej grafice (nie pragnę sławy i nie mam parcia na szkło jak niektórzy tworzący marne stardollowe gazetki z beznadziejną grafiką). Nie mówię tu oczywiście, że jestem mistrzem photoshopa, mimo wszystko uważam, iż dobrze sobie radzę z tym programem ;DD Mam wielką nadzieję, że mój magazyn kiedyś dorówna np. Sezaamowi nie tyle pod względem popularności co przyciąganiu czytelników naprawdę wspaniałymi artykułami spod pióra (czy może klawiatury) Salamandry.
- Nie dawno wzięłaś udział w polskiej edycji Project Runway w której wygrała MAALINKA. Zaszłaś do finałowej trójki, byłaś bardzo zła, że nie wygrałaś?
- Cóż, byłam nieco zawiedziona tym, że nie zdołałam zająć pierwszego miejsca - mimo wszystko cieszę się, że zaszłam tak daleko i spróbowałam swoich sił w tak ciekawym konkursie jakim jest Project Runway. Jestem zadowolona ze swoich prac, ponieważ nigdy wcześniej nie tworzyłam strojów z takich właśnie elementów i jak widać całkiem nieźle mi wyszło ^^ Także bardzo się cieszę i myślę, że osoba która wygrała faktycznie na to zasługiwała.
- Bardzo Ci dziękuję za rozmowę i życzę wielu sukcesów na Stardoll.
- Również dziękuję za rozmowę i serdecznie pozdrawiam.


1 komentarz:
fajny, zrób o mnie taki artykuł
jestem magdalenaz99
Prześlij komentarz